Bondy centrum Mladá Boleslav

Foto Bondy

23.11.2007 nám v Mladé Boleslavi otevřeli nové nákupní centrum. Z venku vypadá velice pěkně, ale ze vnitř je vidět jeho hektické otevírání a nedodělanost. Hned po vstupu koukám budoucí obchod (kus prostoru obehnaného skly s patrným vchodem). Při chůzi centrem vidím na zemi dlaždice, kopírují nějaký tvar. U stropu je patrný tento tvar také, co a kdy tady bude těžko říct? Po projití celým centrem kouknu na budovu a tam nápis od multikina. Že bych ho přehlédl? Nepřehlédl, možná tu taky někdy bude, stejně jako bowling. Možná v tomto centru budou někdy i zajímavé věci, ale kdy?

Suma sumárum: Prolezl jsem všechny obchody dokonce mě 3! prodavači pozdravili. Nejvíce mě zaujal obchod, u kterého bych to čekal nejméně a to byl obchod Tchibo.

Potěšující je "přímý obchod" společnosti Oxalis.

Komentářů: 6

Twenty-six

Jednou jsem to tam jenom proběhl, protože jsem si tam šel koupit zlevněnou bundu do Nord Blancu :)

Vloženo: 18.12.2007 17:40

James

Tož... Bondy Centrum sem navštívil už několikrát a mé pocity sou smíšené. Je pravda, že s termínem to nějak nezvládli a nejen na multikino si budeme muset jestě chvilku počkat, prý asi tak do ledna. Jinak až na pár krámků je to celkem ready na Vánoční nákupní horečku nejen místních lidí. Jako veliký klad hodnotím podzemní garáže ovšem s poměrně úzkými prujezdy a pouze jedním výjezdem pro obě patra, ale tatrovka tam asi nepojede a Tokijskou jízdu už točili:-) Co se tyče krámků a jiných příležitostí k utrácení, přijde mi, že je až nezdravě veliká část věnována botám a oblečení:-) Za veliké plus je již zmíněná pravá prodejna Oxalis a Tchibo. Plus pro mou drahou polovičku je pak bezesporu solárium :-) Celkový dojem z prostoru a vybavení interiéru je celkem kladny, i když zatím jsem ho nijak detailně nezkoumal, uvidíme až se to podaří všechno dotvořit (snad brzy). Kařdopádně je postavení takového centra v Mladé Boleslavi (pro někoho) velmi dobrý marketingový tah a pro oživení a rozšíření nejen nákupních možností ale v budoucnu snad i zábavy přínosem.

Vloženo: 18.12.2007 23:43

Petruš

Trochu chaotické, ale hračkárna Pompo je super, koupila jsem tam pěkný kočár! A těch blbinek...

Vloženo: 22.05.2008 17:16

jardakiss

Nu, tak jsem tam byl teprv před týdnem a mě se to líbí, rozhodně z těch mladoboleslavských "obchodních center" nejlépe vyřešené.

Vloženo: 30.01.2008 17:49

Emo_girls

Mno Bondy je upa super

Vloženo: 04.02.2008 11:28

TAMARA

NU ČEKALA JSEM OD BONDY URČITĚ VICE NEŽ DE UKAZALO VŽDYT TAM NENI ŽADNY LACINY KRAMEK A ANI DOBRA RESTOURAČKA KROMĚ TY BYLIARDU

Vloženo: 29.03.2008 17:46

Najdi smajlíka

Ikona webu tcha.cz

Ikona webu Tcha

Doporučuji

Oficiální stránky geocaching.com

Aukro

Aukro.cz

Návštěvnost

[CNW:Counter]

... verze 2008 ... smajlik :: Dnes je úterý - 10. prosince 2019
© Lukáš Podzimek